29.6 C
Belgrade
Četvrtak, jun 25, 2026

Volim i ja vas*

Прост и једноставан одговор, који има циљ да утиша смараче и њихово непрестано звоцање и кукање.

Класичан одјеб, након попиздитиса.

Као Слоба ономад, човек кратко али јебитачно, од муке, утишао масу.

(*По потреби може да се мења по лицима)

ДВ: „Звезда се превише гура ове године, нама се на дају средства, грок, грок, грок, грок, сквиииии, сквиииии, сарма, сарма, кило печења, сквиии, сквииии, паризер, сквиииии, грок, грок, печење, грок, грок, висок притисак, грок, висок шећер, грок, сквииииии, Човић покрао па тим парама купио, сквиии, грок, грок!“

А: „Ма све ми то капирамо, волимо и ми тебе, иди сад и замени портиклу, превише је флекава та, ајд полако….“

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Tradicionalne vrednosti

Izraz koji se poteže kada više nema valjanih argumenata u raspravi, u stilu zato što ja tako kažem. Još je gore što su tradicionalne vredosti najpromenljivija stvar na planeti, tako da niko ne zna šta su one u stvari i niko pri zdravoj pameti ne bi pristao da živi po uzoru na njih.

-Deco, ne možete bre, tako na divlje da živite. Vreme je da se venčate i da živite u duhu tradicionalnih vrednosti, kao naši stari.

– Dakle, mama, preporučuješ mi koju od varijanti brakova mojih predaka? Komunistički, brza registracija kod matičara, ili crkveni kao kod babe Draginje pa da posle ti i tvoje sestre sa 18 menjate prezime iz njenog devojačkog u dedino, ili možda brak iz vremena Avrama praoca, da ovaj oženi i mene i moje sestre, pa da svi živimo u jednoj divnoj plemenskoj zajednici?

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Seksualno uznemiravanje pesama

Радња коју најчешће врше деца и кафански певачи. Састоји се у томе да се неки стихови песме мењају убацујући вулгаризме, а прозвод је најчешће на естетском нивоу песама из „Црвеног бана“. Циљ је да се постигне духовит ефекат код остале деце или пијаних гостију неког еминентног угоститељског објекта.

1.

– Нисмо више тако млади, шта је живот сада знааамооо, дигни ноге на рамена да још једном покушааамооо!

2.

Кад сам био клинац, следећа варијанта дечије песмице била је апсолутни хит:

– Разболе се лисица, суши се ко грана, добила је сиду од неког јарана.

Хард кор верзија гласила је овако:

– Разболе се лисица, добила је сиду, јер је курац пушила вуку инвалиду.

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Vicevi dana, odabrani vic dana za 2014-07-10

Koja je razlika između majke i žene?
Majka za 20 godina odgoji pravog pametnog muškarca, a žena za 20 minuta napravi najveću budalu od njega

Ostali vicevi nalaze se na http://www.vicevi-dana.com/

Vicevi dana, odabrani vic dana za 2014-07-09

Razgovaraju baka i unuk.
– Sinko, šta se to čuje iz sobe?
– Uključio sam, bako, traku da malu trčim.
– Nemoj daleko, sad će ručak

Ostali vicevi nalaze se na http://www.vicevi-dana.com/

Vicevi dana, odabrani vic dana za 2014-07-08

Mali komarac vraća se kući posle prvog probnog leta.
– I? Kako je bilo, sine? – pita ga mama.
– Fantastično! Svi su mi pljeskali.

Ostali vicevi nalaze se na http://www.vicevi-dana.com/

Žalim slučaj

Izraz koji znači da nešto što neko traži od vas nema ni teoretske šanse da se sredi. Takođe, i da slučaj u stvari uopšte preterano ni ne žalite.

a: Dolazim već šesti put na šalter i vi mi kažete da moram ponovo u MUP?

b: Morate, žalim slučaj…

a: Fali mi 3 dinara, jel’ mogu da vam ostanem dužan?

b: Ne možeš, žalim slučaj…

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Periferni vid

Uz pomoć ove vrste vida možemo pomerati oko u stranu bez pomeranja glave. Neuporedivo brže se razvija kod muške dece. Već do svoje dvanaeste godine dovode ga do savršenstva.

Da bi ostali neprimećeni, napaljene pubertetlije razvijaju svoje mišiće oka kako bi mogli da vide sve te silne ženske dekoltee, a da ne popiju šamarčinu gledajući ih pravo k’o tele šarena vrata.

Ekstremni testosteronski manijaci mogu da vide nabujale grudi i kada se riba koju gledaju nalazi iza njih.

Svi smo mi manijaci.

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Žene kroz svet fudbala

Наиме, колико год не волеле тај спорт, тачније, колико год га мрзеле, жене нису свесне колико се ми трудимо да их приближимо `једно са другим`.Докле год је нас, из њихове перспективе, тај диван спорт ће им бити главни кривац за наша окупљања, а поводом тога и једини разлог зашто смо се напили радним даном.Наравно, када на тикету стоји уплата од 100 динара, за тих 100 динара си, по њиховој причи могао да купиш 4 хеликоптера и хране за цео месец. Међутим, драге наше госпође и госпођице, истина је сасвим другачија. Ми вас волимо баш такве какве сте,и због тога вас и проналазимо у игри коју ми волимо највише на свету.Не верујете? Дозволите да вам буде објашњено….

(Седи се у кафани, 3 пријатеља саветују четвртог да скупи петљу и да приђе девојци)

-Чуј, само опуштено! Сети се како је Ањелка искулирао цео свет када је промашио пенал, па Манчестер узео Лигу Шампиона.Нема шта да се цимаш, није хендикеп на нас, него на њу.

–Да, теби је лако, вас тројицу је усрало још пре две године, нисте ни били свесни да имате девојке као Грчка када је узела европско.Шта ако ме искулира као Ешли Кол Арсенал ? Замисли да се избламирам као Салгадо када је чувао Роналдиња?

-Брате, опусти се, па и она је од крви и меса и њој пријају комплименти.Није то Реал Мадрид па да те шаље на клупу после првог тренинга.Реци неку лепу реч типа…Као Фергусон што је хвалио Звезду када су играли против њих…Тако нешто, само смирено

–Мислите, а ? Мислите да имам прођу? Мислите да може да ме усере као Сенегал против Француза ?

-Па наравно друже, ниси ти Јавор, па да сад немаш баш никакве шансе.

–Добро…Само да узмем још једну ракијицу и крећем.Морам мало да се стимулишем, и Бербатов игра најбоље кад је пијан.

–Е..а да вас питам…Шта ако је неки намћор ? Да се баталим или да будем упоран као Евертон?

– Ма скаутираћеш ти одмах да ли је таленат или не…

(Сасвим обичан мушки разговор)

-Јао људи, упознао сам њене…

— И ? Шта кажу , јел те потписују или идеш на позајмицу ?

-Не знам, јако је зајебано…Као Милволу на гостовање да сам отишао.

–Па добро, јел су ти рекли нешто конкретно?

-Ма све нешто затегнуто, на ивици црвеног картона. Све нешто около наоколо као италијанска лига. Јака одбрана, без пуно шанси.

–Значи чувају своју малу као мало воде на длану, а? Хехехе…Гину за њу као 3 бода за опстанак,а ? Ништа, опусти се, није то страшно. Само играј од ноге до ноге, без пуно фаулова и има бре да им помрсиш рачуне.

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Raditi u Žabcu

Posao iz snova za prosečnu glavu koja se vodi logikom “Daj da ništa ne radim a mlatim pare“ i to ni manje ni više nego u video klubu Žabac koji predstavlja najveću misteriju pored Avalskog tornja i HAARP-ove opreme koja je instalirana u njemu.

Legenda kaže da su jednom ušla dva lika u pomenuti video klub ali da su to bili Radovan Karadžić i Gadafi koji su nosili palačinke iz Pinokija jer im je pao šećer a inače se tu krili. Ubedljivo najjači štek jer tamo niko ne ulazi i otuda je samo zaposlenje u Žabcu postao sinonim za veliku bleju na poslu.

-Dao sam otkaz ćale.

-Molim?

-Da dobro si čuo, dao sam otkaz. Moje mukotrpno trogodišnje školovanje na Junion univerzitetu i titula intelidžent fjužn menadžer nije vredno sedenja u kožnoj fotelji za bednih par soma jura. Znam da si potegao sve moguće veze ali, UBIJA ME TOLIKI RAD!

-Ženo daj pušku.

-Vidi ako možeš da me ubaciš da radim u Žabcu, tamo se nešto manje radi ali izdržaću bar toliko a i čuo sam da su sad dobili cedeove sa Matriksom. Haha najjače kad onaj agent puca Nea a ovaj izbegava metke tako što se savija. Kako to misliš ajde da vidimo kako ih ja izbegavam?

Preuzeto sa http://vukajlija.com