Zaustavlja policajac vozača kasno u noć:
– Gospodine, znate li da vam jedno svjetlo na automobilu uopće ne radi?
Vozač brzo izlazi van, obilazi auto, hvata se za glavu i počne kukati: „Ajme meni, gotov sam, što ću sad…
Policajac ga pokušava smiriti:
– Dobro, u redu je, nemojte paničariti, to je samo obična žarulja, kazna nije velika…
Na to će vozač:
– Ma pusti žarulju, čovječe, gdje mi je kamp-kućica?!
Pročitajte još na strani: http://www.vicevi-dana.com