Idealan odgovor kada vas na ulici presretnu dosadne TV ekipe sa onim: "Izvinite, može jedno pitanje?"
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Idealan odgovor kada vas na ulici presretnu dosadne TV ekipe sa onim: "Izvinite, može jedno pitanje?"
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Neosetno.
Perfektno i precizno.
Iznošenje napora sa lakoćom, a protkano elegancijom.
Graciozno.
…a ja mu kažem "čiji đed nije branio Kosovo?", i izbijem ga k’o ništa. Moji su bre dole pod zaštitom Uneska. Na Vidovdan mi rođendan.
…i tu viknem "Ko ne može?!", oni se smeju. Ja dovatim i eksiram ono pola litre lozovače k’o ništa, a oni muk. Posle me silovali.
…E, šta ti ono bi sa ženom? – Ma ženska posla, pusti…Lečila se četri meseca od tuberkuloze, pa bubrezi, pa svaki dan dijaliza, i stuče je rak k’o ništa.
…Slušaj, što se tiče naše veze…Biću Iskren. Mislim da su nam interesovanja suviše različita. Mene, recimo, zanima neka dobra knjiga i da ponekad bacim pogled na dobar teniski meč, a ti se, primera radi, po ceo dan jebeš k’o Moldavska nimfomanka sa onim u stanu ispod na koga sam sumnjo ozbiljno da je peder dok vas nisam zateko. Sad se kupi dok su reklame dok ti nisam surdukno redenik u mali mozak da kaneš na patos k’o ništa.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Певач: Јао какав сам ја шмекер, сви се ложе на мене, има да певам баладе цело вече да наложим рибе још више, а после има сигурно да падне неки секс, можда и тројка… Следећу свирамо од Ганса "Don’t You Cry Tonight".
Гитариста : Јао како сам добар, има да пржим гитару цело вече. После кад узмемо кинту има да купим нови процесор, па ново појачало …охохо
Басиста : f, f, f, g, g, g, f, g
Бубњар: АААААА!!! Има да попијем ово пиво, па после да узмем неки виски, има да се олешим. Има и да се побијем са неким! Види оног позера у првом реду, па сад ћу да му…
Клавијатуриста: Власник нам је дао 25 евра, и од пића имамо 20 евра, од улазица имамо 25 евра…
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Ручно прање одеће.
Драги, ова флека неће да се скине!
Пробај хенд џоб!
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Ниси се оженио до тридесет пете, па чекаш друго извлачење.
Углавном ти западне разведена добродржећа кока са два тинејџера или постарија девојка са уочљивим недостатком.
– Еј Шоне, чујем жениш се, откуд то?
Одговор 1: Ето брате, коначно нађох сродну душу. Ма серем, знаш да сам се увек палио на милфе. А и ко да се зеза са бебама.
Одговор 2: Хуманост је победила. Волим да помажем старе, сакате, слепе и немоћне. Моја Драгица је све што сам одувек тражио.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Vređanje nečega prema čemu se sagovornik ophodi kao prema božanstvu tj. onoga što sagovornik preterano uzdiže. Ironija, koja bi trebalo da stavi do znanja određenoj osobi da preteruje u obažavanju nečega i da joj se suptilno napomene da je debil.
(U originalnom značenju: blasfemija – bogohuljenje, obesvećivanje.)
-Brate, jesi primetio kako su tekstovi EKV-a prepuni dubine, simbola i metafora? Toliko su mistični da ne može svako da ih shvati.
-Da bre, da. U njima je skirvena tajna večnog života i postojanja Atlantide. Zapravo, ja ne vidim zašto bih tumačio njihove tekstove, a ne tekstove pesama Haustora, Željka Joksimovića ili Mitra Mirića.
-Kako te nije sramota?! Je l znaš ti šta pričaš? Si normalan? Nemaš ti pojma o muzici i poeziji!
-Izvini. Jebiga, ja pa stalno blasfemišem…
………………………………………………………….
-Koj kurac više smarate sa Zoranom Đinđićem? Svaku reč i delo mu dižete u nebesa. A zapravo, da ga nisu ubi…
-SPALITE GA NA LOMAČI!!!
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Svaka rečenica koja počinje ili završava vrlo sočnom i nadasve kreativnom psovkom, karakterističnom za ovo područje, a vrlo često potpuno nepotrebno.
– Jebo te, Milane, kol’ko ti treba da se skineš, u’vatila mi se mahovina čekajući!?
– Ma zapeo mi šlic, mater mu jebem jeftinu!
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Превозно средство.
– Гдје је Немања ових дана?
– У болници, отиш`о са живцима.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Кафа која се по правилу најављује када се долази у госте.
– Код тебе сам за 10 минута, стави једну сачекушу, јачу, две кашичице шећера.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Koristi se kada želite da upozorite nekoga da se sa više pažnje odnosi prema vašoj svojini.
Lakše malo sa tim telefonom, nije to državno.
Preuzeto sa http://vukajlija.com