Pita sin oca
– „Zasto ja imam jedan gumb na hlacama, a ti dva?“
– „Zato sto je moja masina veca, a tvoja manja.“
– „U, jebote. A kakvog onda ima pop!“
Pročitajte još na strani: http://www.vicevi-dana.com
Pita sin oca
– „Zasto ja imam jedan gumb na hlacama, a ti dva?“
– „Zato sto je moja masina veca, a tvoja manja.“
– „U, jebote. A kakvog onda ima pop!“
Pročitajte još na strani: http://www.vicevi-dana.com