Pričaju dva anđela u Raju.
– „Znaš, prošlog božića sam bio kod Isusa na rođendanu.“
– „Stvarno?“
– „Da čoveče. Tulum je bio MRAK. Jednu naivnu dušu smo napili,.. ej koma, kažem ti. Posle smo je nagovorili da skoči u bazen sa najviše skakaone. A onda je Mojzes razdvojio vodu…“
Pročitajte još na strani: http://www.vicevi-dana.com