20.2 C
Belgrade
Creda, jun 24, 2026

Četir Zimske Gume

јахачи Српске апокалипсе

На сувом путу Новембарског дана:

Полицајац: Јел имаш четир зимске гуме?

Србин: Немам, немам ни за леба!

На сувом путу Децембарског дана:

Полицајац: Јел имаш четир зимске гуме?

Србин: Немам, немам ни за лек!

На сувом путу Јануарског дана:

Полицајка: Јел имаш четир зимске гуме?

Србин: Немам, идем у рат па сам све дао на муницију!

На сувом путу Фебруарског дана:

Полицајац: Јел имаш четир зимске гуме?

Мађар: Имам

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Makro

Predstavnik za odnose sa javnošću devojaka za odnose sa javnošću.

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Barometarsko telo

Ljudsko telo koje nagoveštava promenu vremena.

– Gde si Barometre, hoće li biti kiše?

– Malo me probada u ramenu, nije strašno, pašće sitna kiša.

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Vicevi dana, odabrani vic dana za 2011-09-28

1. Ujutru: Probudiš se, pogledaš na sat: 07.00, otspavaš još pet minuta, ponovo pogledaš na sat: 08.30!
2. Na poslu: Pogledaš na sat: 13.00, radiš dvadeset minuta, ponovo pogledaš na sat: 13.02!
3. Uveče: Kreneš da se seksaš, pogledaš na sat: 22.30, seksaš se sat vremena, ponovo pogledaš na sat: 22.40!!

Ostali vicevi nalaze se na http://www.vicevi-dana.com/

Neverin breg

Venerin, ali sa potpuno drugačijom frizurom od očekivane/željene, koju mužjak posmatra u neverici.

Onaj što voli obrijano: " ‘Bem ti sunce, šta je ovo, tvor? "

Onaj što voli čupavo: " ‘Bem ti sunce, što je ovo glatko. "

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Ti si super, ali

…ne sviđaš mi se na taj način.

Ova situacija je kao kada odeš na razgovor za posao, i kažu ti – imaš sjajan CV, imaš sve karakteristike koje nam trebaju, ali nećemo da te zaposlimo. Ipak, koristićemo tvoj CV za poređenje sa drugim kandidatima, a zaposlićemo nekoga ko je mnogo manje kvalifikovan, a po mogućstvu i alkoholičar. Ako ne budemo zadovoljni njegovim radom, zaposlićemo nekog drugog, ali ne tebe. Nikad tebe.

Tebe ćemo zvati s vremena na vreme da se žalimo na radnika kojeg smo zaposlili.

Ti mi dođeš kao brat!

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Dopičnjak

Јело у пекари које не знаш како се зове, а стоји тик поред пице.

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Zezamo krizu

Geslo narkomana na lečenju.

Preuzeto sa http://vukajlija.com

Vicevi dana, odabrani vic dana za 2011-09-27

Kviz Upitnik na FTV !
Voditeljica:
– „Ajmo dalje, ko je na liniji?“
Natjecatelj:
– „Derim.“
Voditeljica:
– „Ajde DERIME za 100 maraka.“
Natjecatelj:
– „Ma dero bi ja tebe i džaba.“

Ostali vicevi nalaze se na http://www.vicevi-dana.com/

Telefonsko pozivanje Beograda

Ноћна мора сваког шефа, директора или таквог неког главног курца експозитуре из унутрашности.

Пошто је, јелте, већина седишта фирми у БГ-у, телефонски позив ка сржи компаније улива страх у кости на само помињање те појаве, јер мисле да су преко пута жице бића са три руке и четири ноге који преко фона могу да те залепе шаком у главу. Ова појава се са шефова преноси и на остале запослене који прекидају везу кад их зове тетка из главног града.

– Рајко, имамо проблем око суме новца.

– Не зови ме Рајко него господине директоре, јебем те блесава. Шта је било?

– Нешто није добро, и минусу смо 465 динара. Не можемо наћи грешку. Мислим да требате позвати Београд.

– Ауфф :откопчава горње дугме кошуље и зноји се по челу:

– Ало, ало, јел то Београд?

– Јок, ја сам Мара, овде кувам кафу, али секретарица оде негде па каже да се јављам док се не врати.

– Добро, зовете се Мара, али из Београда?

– Не, не, ћаћа ми је дошао са Косова, а матер из Лике, ко зна где су се спанђали, ваљда преко неких заједничких пријатеља.

– Не питам вас то, него да ли сте сад у Београду у главној експозитури наше банке?

– Ма јесам, али путујем сваки дан. Некад аутобусом, а некад ме и муж вози, скупо гориво вражију им матер америчку, шта смо им ми криви. Једва чекам да се Шешeљ врати, биће револуција!

– О јебем ти матер и теби и мужу и ћаћи и Београду, јебене будале наркоманске. Мрш у курац, јебите се манекени!

Preuzeto sa http://vukajlija.com