Секс на коме покупиш неку полну болешћину.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Секс на коме покупиш неку полну болешћину.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Oproban način da se događaji koje planirate ne dogode.
– Ma brate, to je gotova stvar. Sve sam isplanirao – u sredu je zovem, u subotu izlazimo a u nedelju uveče se pojimo vinom i hranimo jedno drugo južnim voćem u pauzama seksa kod mene na gajbi!
– Au brate, pa dobro ako tako kažeš… Srećno!
(Nedelja uveče – telefonski razgovor)
– E batice, šta je bilo sa onom ženskom?
– Ma ništa… Evo me na Dunavu, pecam.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Провалити у зоолошки врт ради шамарања мајмуна.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Дан једног коцкара предвиђен за слот апарате.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Dešava se u zanosu, kad beba uradi nešto što podseća na radnju iz neke profesije.
– Auu, ljubi ga majka, biće trubač!
– Što?
– Duva mi u sisu!!
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Поступак који се примењује након обилатог јела, као својеврсно одавање признања кувару на изврсном оброку. Врши се тако што се откине комад леба, па се остаци хране у тањиру омажу истим.
– Немој да носиш тањир, морам омаж да одрадим!
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Еталон, прамера за количину, најчешће ракије у стакленој флаши.
Мање мере су :
– С’ прста.
– Подланица.
Још увек није уведен у светски SI систем мера, јер длан варира од 0.33l до 0,75l у зависности од мерног инструмента ( особе која врши мерење).
У земљи Србији има своју употребну вредност од вајкада.
Жена : – Опет си се наждеро!
Муж : – Ко пијан? Јел’ ја?
Жена : – Јок, ја сам. Све се заносиш. Па, јел’ ни по бадњак не знаш отићи у шуму, а да се не налијеш?
Муж : – Од чега, питам ја тебе? Раша и ја поделили по длан ракије из пљоске, није било више…
Жена : – Чији длан? Твој ил’ Чугљев?
Муж : – Његов длан, његова и ракија била.
Жена : – Све ми је јасно. Ништа више не говори. То је по литре по њушци. Онај дрвосеча има руке ко лопате.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Ocena koju su izmislile nimfomanke.
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Пауза коју узимамо после доброг ручка.
Завршен је недељни ручак.
Ћале: „Ајд сад да одеш и опереш ауто.“
„Ма, пусти ме ћале, види колико сам се надуо, узимам трудничко.“
Preuzeto sa http://vukajlija.com
Destinacija: Konjarnik.
Pravac: kretanje Ustaničkom prema kulama. (istočna kapija Beograda)
Pretpostavljate o čemu se radi?
To je semafor koji je praktično nemoguće promašiti kada se vozite gradskim prevozom. To je semafor na kom čak i kad je -10, autobus bude pun ljudi (verovatno samo zato što je u pitanju taj semafor) i temperatura dostigne bar jedno 30 stepeni, a usled nemogućnosti našeg gradskog prevoza da izgura tu uzbrdicu brže, temperatura se kao magijom povećava, jer odavno oplakani motor autobusa pravi toliku vrućinu, pa i buku koja uzrokuje pucanje bubnih opni. Međutim na to se niko ne obazire u nadi da će barem po cenu gubljenja sluha proći kroz taj semafor i raskrsnicu!
Ali kao i uvek u realnom životu, van svih filmskih scena, ne prolazimo dalje u ključnom trenutku i nastavljamo da se kuvamo i psujemo semafor, koji kako se čini traje čitavu večnost.
O letu ne vredi ni govoriti, dovoljno je reći: ispričano x 5 + sve to začine sočne arome mirisa ljudi koji se ne kupaju u proseku nedelju dana, miris je takav da ga gotovo možeš i okusiti. I tako prilepljen na vrata autobusa, čas gledaš u sat čas direktno u „Jamburger“, shvataš koliko si gladan i da bi mogao vola da pojedeš, ali automatski gubiš apetit kada osetiš pomenute arome.
Oni koji slučajno i prežive semafor, prepričavaju to svojim unucima, i slave taj dan kao drugi rođendan.
Preuzeto sa http://vukajlija.com